MKS Holešov – Městská knihovna & Městské muzeum a Vlastivědný kroužek Holešov srdečně zvou na přednášku

Ing. Jana Dúbravčíka člena výboru Vlastivědného kroužku Holešov 

Větrné mlýny na Holešovsku

2021_01_28_Vetrne mlyny na Holesovsku_plakat

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 28. ledna 2021 v 18 hodin online (prostřednictvím aplikace ZOOM). Instrukce budou zveřejněny prostřednictvím webových stránek a Facebooku Městské knihovny a VK Holešov

Vážení přátelé, členové a příznivci Vlastivědného kroužku v Holešově,

plánovaná přednáška Ing. Jana Dúbravčíka se ve čtvrtek 28. ledna konat bude, ovšem vzhledem k okolnostem bude on-line v aplikaci ZOOM
a zahájení se posouvá na 18:00.
Odkaz na přednášku je zde:
Meeting bude aktivní ve čtvrtek 28. ledna od 17:45. Prosím, abyste se připojovali v době 17:45-18:00, abychom případné technické obtíže pořešili ještě před zahájením přednášky.
Připomínám, že přednášky se mohou účastnit i lidé, kteří nemají v počítači aplikaci Zoom. Není potřeba nic instalovat ani se registrovat. Pro pasivní sledování přednášky není potřeba kamera ani mikrofon, stačí jen obrazovka a reproduktor (i bez mikrofonu je možné se pak zapojit do diskuse, a to prostřednictvím textových zpráv – Chat).
Návod pro spuštění aplikace v běžném webovém prohlížeči
(návod se týká těch, kdo budou přednášku sledovat v internetovém prohlížeči, u těch, co mají ZOOM již nainstalovaný předpokládám, že vědí, jak se připojit).
Na příjemný zážitek se spolu s vámi těší
Mgr. Jan Machala
předseda Vlastivědného kroužku v Holešově